Belevo Sp. z o.o. Szkolenia Trainings

Szkolenia i kursy

Działalność edukacyjna naszej firmy ukierunkowana jest głównie na dokształcanie i podnoszenie kwalifikacji personelu firm współpracujących. To właśnie dzięki szkoleniom kadra naszych Klientów jest w pełni świadoma swojej odpowiedzialności za każdy etap pracy w produkcji lub handlu.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Optymalizujemy procesy szkoleniowe dla naszych Klientów w zakresie kosztów jak i doboru szkoleń. Wykonujemy również roczne harmonogramy szkoleniowe.

formularz kontaktowy
Szkolenia systemów Belevo Kursy Belevo

Nasi pracownicy

Jako zespół konsultantów i specjalistów z różnych dziedzin, posiadamy wiedzę oraz perspektywę i działamy w oparciu o kulturę współpracy. Pracujemy, by zrozumieć problemy naszych klientów i dążymy do tego, by – stawiając lepsze pytania – usprawnić pracę i zyski ich przedsiębiorstw.

szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne systemów jakości

Dlaczego my

Profesjonalizm

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Etyka

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Bezpieczeństwo

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe