Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

EN 15224 w branży medycznej

EN 15224 jest międzynarodowym, resortowym standardem systemu zarządzania jakością w branży medycznej. Ma on zastosowanie we wszystkich organizacjach medycznych: badawczych, kształceniowych oraz tych, które realizują procesy kliniczne bezpośrednio związane z pacjentem, czyli laboratoriach, pracowniach diagnostycznych, klinikach, szpitalach, ambulatoriach, specjalistycznych i podstawowej opiece zdrowotnej. Wymagania tego standardu opierają się na wymaganiach ISO 9001 - System zarządzania jakością.

Norma 15224 pomaga stworzyć organizacjom odpowiednie warunki do opieki medycznej, działalności naukowo-badawczej, kształceniowej, jak również dla ochrony informacji, szczególnie danych wrażliwych dotyczących pacjenta, chronionych prawami pacjenta, przepisami o ochronie danych osobowych. Jest to standard uwzględniający specyfikę tej trudnej branży, której zadaniem jest ochrona zdrowia i życia człowieka.

Norma EN 15224 adresowana jest do wszystkich podmiotów leczniczych, niezależnie od ich formy prawnej, rodzaju, wielkości, czy specyfiki. We wprowadzeniu do Europejskiej Normy podkreślono, że pojęcie zdrowia odnosi się zarówno do opieki zdrowotnej, jak i do opieki społecznej, a nowy standard skupia się na wymaganiach dotyczących opieki zdrowotnej. Jednocześnie to co zostało uwzględnione w opiece zdrowotnej może różnić się w zależności od kraju i powinno zostać uwzględnione w krajowych rozwiązaniach.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Rozwiązujemy złożone problemy i wykorzystujemy pojawiające się możliwości, dążąc do osiągania lepszych wyników, które umożliwiają wzrost, optymalizację i ochronę przedsiębiorstw, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

formularz kontaktowy
EN 15224 w szpitalach, przychodniach belevo EN 15224 w usługach medycznych Belevo

Dlaczego system EN 15224?

EN 15224 dotyczy wszystkich organizacji. Certyfikat EN 15224, szkolenia EN 15224, wdrożenie EN 15224, norma EN 15224, audyty EN 15224. Konsultacje EN 15224 w całym kraju.

Kontekst organizacji, szanse, ryzyka i ocena lecznictwo

Dlaczego my

Wdrożenia EN 15224

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty EN 15224

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia EN 15224

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe