Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

Standard GMP+

Standard GMP+ został opracowany przez holenderską organizację Productschap Diervoeder (PDV). Głównym celem jest zagwarantowanie, że pasze spełniają wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Standardy te zostały uaktualnione zgodnie z najnowszymi wymaganiami europejskiego prawa paszowego w zakresie substancji niepożądanych oraz wytycznych branżowych.

Standardy

GMP+ obejmuję następujące zakresy:

- GMP B1 - Produkcja i przetwarzanie mieszanek paszowych, premiksów oraz materiałów paszowych,

- GMP B2 - Produkcja materiałów paszowych oraz dodatków paszowych,

- GMP B3 – Handel, magazynowanie i przeładunek pasz,

- GMP B4 - Transport i spedycja pasz.

Wdrażamy stadard bezpieczeństwa żywności GMP+. Oferujemy kompleksowe wdrożenie GMP+ dopasowane do Państwa firmy. Nasza metodyka wdrażania systemu HACCP to wynik wieloletnich doświadczeń.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

.

formularz kontaktowy
GMP+ B4 transport pasz zbóż pszenicy certyfikat GMP+ B1, B2, B3 handel i produkcja pasz

Dlaczego standard GMP+ ?

GMP+ jest dobrowolnym standardem w obszarze rynku paszowego. W związkiu z tym, każde przedsiębiorstwo sektora paszowego (produkcja, handel, magazynowanie, transport) może stosować ten standard aby wykazać zgodność min. z wymogami prawa paszowego.

GMP+ handel produkcja transport pasz

Dlaczego my

Wdrożenia GMP+

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty GMP+

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia GMP+

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe