Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

Bezpieczeństwo kosmetyków

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady nr 1223/2009/WE z dnia 30 listopada 2009 r. dotyczące produktów kosmetycznych reguluje obowiązek produkcji kosmetyków zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcji (GMP), a tym samym zobowiązuje wytwórców do opracowywania, wdrożenia i utrzymywania odpowiedniego do swoich potrzeb i typu produkcji systemów jakości.

Dobra Praktyka Produkcyjna (ang. GMP) zgodna z przepisami prawa ma zastosowanie w każdej firmie produkującej kosmetyki i może byś wdrażona niezależnie od wielkości firmy.

Podobnie jak w przypadku normy ISO 22716, która zawiera wskazówki dotyczące produkcji, kontroli, składowania i transportu produktów kosmetycznych. Obejmuje aspekty jakościowe produktu, ale nie obejmuje wszystkich aspektów bezpieczeństwa personelu pracującego w zakładzie ani aspektów ochrony środowiska. Aspekty bezpieczeństwa i środowiskowe stanowią wewnętrzną odpowiedzialność przedsiębiorstwa i mogą być objęte lokalnymi regulacjami i prawodawstwem. Nie dotyczy działalności badawczej i rozwojowej ani dystrybucji wyrobów gotowych.

Wdrażamy System jakości ISO 22716. Analizujemy Zagrożenia i Krytyczne Punkty Kontroli w przedsiębiorstwach. Kompleksowe wdrożenie systemu ISO 22716 dopasowane do Państwa firmy. Nasza metodyka wdrażania systemu ISO 22716 to wynik wieloletnich doświadczeń.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc !

Rozwiązujemy złożone problemy i wykorzystujemy pojawiające się możliwości, dążąc do osiągania lepszych wyników, które umożliwiają wzrost, optymalizację i ochronę przedsiębiorstw, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

formularz kontaktowy
ISO 9001 w przemyśle ISO 9001 w usługach

Dlaczego system ISO 22716?

ISO 22716 dotyczy wszystkich organizacji. Certyfikat ISO 22716, szkolenia ISO 22716, wdrożenie ISO 22716, norma ISO 22716, audyty ISO 22716. Konsultacje ISO 22716 w całym kraju.

certyfikat iso 22716 w branży kosmetycznej

Dlaczego my

Wdrożenia ISO 22716

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty ISO 22716

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia ISO 22716

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe