Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

BRC Packaging & IFS PACsecure

BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials pozwala organizacji na zapewnienie spełnienia wymagań bezpieczeństwa dla opakowań i materiałów opakowaniowych.

BRC Packaging jest standardem stawiającym wymagania dla systemu zarządzania dla producentów opakowań, materiałów opakowaniowych przeznaczonych przede wszytkim dla żywności, ale może mieć też zastosowanie dla producentów opakowań przeznaczonych dla innych celów. BRC Packaging został stworzony przez British Retail Consortium (BRC) i Institute of Packaging (IoP) w roku 2001. W chwili obecnej obowiązuje wydanie 6 standardu. BRC Packaging zawiera wymagania dla higieny zakładu i produkcji oraz systemu zarządzania jakością, które mają prowadzić do powstania wyrobu zgodnego z wymaganiami jakościowymi oraz bezpiecznego.

Standard BRC jest uznawany przez Globalną Inicjatywę ds. Bezpieczeństwa Żywności (GFSI), organizację której celem jest ujednolicenie międzynarodowych standardów mających wpływ na bezpieczeństwo żywności, działającą przy wsparciu międzynarodowych sieci handlowych oraz producentów żywności i opakowań. Uznanie normy przez GFSI oznacza możliwość wykorzystania normy BRC dotyczącej materiałów opakowaniowych do żywności do spełnienia wymagań stawianych przez głównych graczy w ramach jednego, uznawanego na arenie międzynarodowej systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Wdrażamy System jakości BRC. Analizujemy Zagrożenia i Krytyczne Punkty Kontroli w przedsiębiorstwach. Kompleksowe wdrożenie systemu BRC Packaging and Packaging Materials dopasowane do Państwa firmy. Nasza metodyka wdrażania systemu BRC to wynik wieloletnich doświadczeń. Standard zawiera osiem wymagań fundamentalnych:

- zaangażowanie najwyższego kierownictwa i ciągłe doskonalenie,

- analiza zagrożeń i ryzyka,

- specyfikacje,

- audyty wewnętrzne,

- identyfikowalność,

- utrzymanie higieny,

- szkolenia i kompetencje

.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Rozwiązujemy złożone problemy i wykorzystujemy pojawiające się możliwości, dążąc do osiągania lepszych wyników, które umożliwiają wzrost, optymalizację i ochronę przedsiębiorstw, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

formularz kontaktowy

 

Standard IFS PACsecure to standard przeznaczony do kontroli dostawców opakowań i materiałów opakowaniowych. Podstawowym celem IFS jest zapewnienie jednolitego systemu oceny producentów materiałów opakowaniowych oraz przejrzystości działania w całym łańcuchu dostaw. Standard IFS PACsecure opracowany został przez organizację IFS przy współpracy z PAC (The Packaging Association of Canada) w celu zagwarantowania bezpieczeństwa materiałów opakowaniowych przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Standard ten może być stosowany również do wyrobów opakowaniowych farmaceutycznych, kosmetycznych czy też paszowych.

BRC packaging wdrożenia szkolenia audyty Belevo IFS PACsecure wdrożenia certyfikaty szkolenia Belevo

Dlaczego system BRC Packaging & IFS PACsecure?

BRC Packaging & IFS PACsecure dotyczy wszystkich organizacji. Certyfikat BRC Packaging & IFS PACsecure, szkolenia BRC Packaging & IFS PACsecure, wdrożenie BRC Packaging & IFS PACsecure, norma BRC Packaging & IFS PACsecure, audyty BRC Packaging & IFS PACsecure. Konsultacje BRC Packaging & IFS PACsecure w całym kraju.

opakowania metalowe, szklane, papierowe, tworzywa sztuczne do kontaktu z żywnością nadruki kleje

Dlaczego my

Wdrożenia BRC/IFS

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty BRC/IFS

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia BRC/IFS

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe