Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

ISO 37001 system antykorupcyjny

Norma PN-ISO 37001 Systemy zarządzania działaniami antykorupcyjnymi jest międzynarodowym standardem wspomagającym działania firm i instytucji które chcą zwiększyć zaufanie do rzetelności i bezstronności ich działania. System można zastosować w każdej firmie i instytucji. Wdrożenie systemu pomaga, poprzez zastosowanie unikalnej analizy ryzyka, identyfikacji miejsc w organizacji, w których mogą wystąpić ryzyka wystąpienia zagrożeń korupcyjnych. Może także pomóc organizacji wdrożyć racjonalne i adekwatne środki mogące zapobiegać wystąpieniu korupcji, ograniczać możliwość wystąpienia zdarzeń korupcyjnych oraz ich potencjalnych skutków. Może również pomagać w wykrywaniu zdarzeń korupcyjnych, wyjaśnianiu podejrzeń i w zapewnieniu odpowiedniego reagowania na takie zdarzenia lub podejrzenia.

Norma ISO 37001 (dawniej BS10500), którą opracowano tak, aby możliwe było zintegrowanie jej z procesami i środkami kontroli w zakresie zarządzania istniejącymi w Państwa organizacji, jest również zgodna z ogólną strukturą ISO w zakresie norm systemu zarządzania, co pozwala na łatwą integrację np. z ISO 9001.
Wymogi określone w ISO 37001 obejmują dwa główne obszary:
- działania korupcyjne prowadzone przez organizację, jej pracowników lub partnerów biznesowych dla osobistej korzyści,
- działania korupcyjne prowadzone przez organizację, jej pracowników lub partnerów biznesowych w odniesieniu do ich działalności Właśnie dlatego ISO 37001 wskazuje, jak powinna się kształtować etyka biznesu i etyka zawodowa oraz wskazuje metody radzenia sobie z rosnącymi, globalnymi zagrożeniami.

.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Rozwiązujemy złożone problemy i wykorzystujemy pojawiające się możliwości, dążąc do osiągania lepszych wyników, które umożliwiają wzrost, optymalizację i ochronę przedsiębiorstw, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

formularz kontaktowy

 

Zaleta normy ISO 37001 polega na tym, że, podobnie jak ISO 19600, opiera się ona na ogólnej strukturze norm ISO odnoszących się do zarządzania (tzw. High Level Structure). Wynika z tego podobieństwo istotnych elementów systemowych, a tylko w niektórych miejscach przewidziane zostało uwzględnienie ryzyka korupcji za pomocą specjalnych środków.

ISO 37001 w przemyśle ISO 37001 w usługach

Dlaczego system ISO 37001?

ISO 37001 dotyczy wszystkich organizacji. Certyfikat ISO 37001, szkolenia ISO 37001, wdrożenie ISO 37001, norma ISO 37001, audyty 37001. Konsultacje ISO 37001 w całym kraju.

ISO 37001 belevo wdrożenia audyty szkolenia

Dlaczego my

Wdrożenia ISO 37001

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty ISO 37001

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia ISO 37001

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe